Статьи

«Рейтинг роботодавців України» від HeadHunter Україна виходить на фінішну пряму

«Рейтинг роботодавців України» від HeadHunter Україна виходить на фінішну пряму

Визначення найпривабливіших у «Рейтингу роботодавців України» 2017 року від Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна добігає кінця. Уже менш ніж за тиждень будуть презентовані його результати. Ми зможемо дізнатися, кого ж і чому українці вважають саме тими роботодавцями, з якими варто співпрацювати, і хто є частиною простору під назвою – «робота мрії».

Нагадаємо, що кілька місяців поспіль HeadHunter Україна під час трьох хвиль опитування досліджував думку українців, аби визначити, як вони обирають роботодавців і кого з них вважають найкращими та найдбайливішими.

Під час першої та другої хвиль опитування вивчалася позиція саме пошукачів. Вони визначали низку компаній з різних професійних сфер та різних областей країни, які сформували список для участі у рейтингу роботодавців України. Також фокус був спрямований на визначення основних критеріїв привабливості роботодавців та бізнес-сфер, працевлаштування пошукачів, актуальних питань ринку праці, які турбують тих, хто перебуває у пошуку роботи, а також є співробітником тієї чи іншої компанії.

Під час третьої хвилі з метою збільшення об’єктивності даних та отримання незалежної оцінки роботодавців у кожному галузевому переліку до «Рейтингу роботодавців України» долучилися експерти ринку праці:

  • Анна Власова, співзасновниця і директор Школи HRM;
  • Марина Маковій, генеральний директор HeadHunter Україна;
  • Сергій Кравченко, заступник голови Державної служби зайнятості України (Центрального апарату);
  • Ірина Тихомирова, президент Бізнес-школи МІМ;
  • Тетяна Никитович, директор компанії Smart Solutions;
  • Тетяна Карельська, керівник департаменту управління персоналом European Business Association;
  • Олександр Полянчук, управляючий партнер Executive Search компанії Alex Polin.

Кожен з них надав свою експертну оцінку того списку роботодавців, який попередньо був визначений пошукачами.

Організовуючи «Рейтинг роботодавців України», HeadHunter Україна розумів, що це ще один інструмент, який дає змогу побачити тенденції ринку праці нашої країни сьогодні; зрозуміти, що дійсно є важливим для пошукачів, визначити перспективні орієнтири для роботодавців у контексті питання формування та розвитку HR-брендингу, а також заохотити тих, хто інвестує в бренд роботодавця реальними справами Це все, своєю чергою, має стимулювати ринок до розвитку, а роботодавців упроваджувати дієві практики щодо подальшого формування стратегії побудови HR-бренду компанії.

Рейтинг можна вважати тим збільшувальним склом, яке неупереджено, поєднуючи думку пошукачів та експертів, демонструє досягнення і недоліки, з якими варто працювати усім гравцям ринку праці України для його розвитку.

«Рейтинг роботодавців України»™ – це важливий показник привабливості компанії як роботодавця.

Вакансии дня

Комментарии